Trapo – kruszywa

kruszywa

Nowa jakość w kruszywach w Polsce.

W odpowiedzi na ogromne pogorszenie się rzetelności firm oferujących materiały do budowy infrastruktury transportowej w kraju, podjęliśmy się stworzenia firmy, której priorytetowym zadaniem będzie kompleksowa obsługa wykonawcy, polegająca na zabezpieczeniu dostaw najwyższej jakości kruszywa w ciągu trwania całej inwestycji.

Trapo sp. z o.o. to przede wszystkim dobrze przemyślana kadra pracownicza. W jej skład wchodzą osoby zajmujące się branżą kruszyw drogowych już od lat ’90 XX wieku, posiadające ogromną wiedzę praktyczną i teoretyczną, jak również grupa młodych ludzi dająca nowe spojrzenie na tak szeroką branżę jaką są kruszywa.

 

Kruszywa – asortyment.

Naszym kontrahentom oferujemy:

  • kruszywa drogowe,
  • grysy,
  • żwiry,
  • piach,
  • pospółkę.
  • materiały nasypowe.

Wszystkie materiały możemy dowieźć bezpośrednio na miejsce inwestycji. Istnieje również możliwość odbiorów własnymi środkami transportowymi z dwóch lokalizacji w Warszawie (Targówek i Okęcie). Jeśli jesteś zainteresowany współpracą zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą kruszyw.

Kruszywa – transport.

Dysponujemy flotą samowyładowczych samochodów czteroosiowych i zestawów (ciągnik z naczepą) zapewniających terminową dostawę kruszywa praktycznie na każdą inwestycję. Nasze samochody posiadają identyfikatory C-16 umożliwiające poruszanie się samochodów po terenie Miasta Stołecznego Warszawy przez całą dobę.

Przy zleceniach specjalnych istnieje  możliwość dostarczania materiałów w workach Big-Bag.

Zapoznaj się z ofertą transportową.

Kruszywa – rozładunki.

Jako firma proponujemy dużym odbiorcom usługę rozładunku kruszyw przychodzących koleją. Posiadamy do dyspozycji 4 lokalizacje rozładunkowe w Warszawie i po jednej na terenie Pruszkowa i Wyszkowa.

Rozładunki przeprowadzamy specjalnie przystosowanymi maszynami firmy Liebherr obługiwanymi przez zaspół doświadczonych operatorów.

Zapewniamy kompleksową obsługę rozładunków w skład której wchodzą: przyjęcie transportu kolejowego, rozładunek, transport do klienta pojadzami samowyładowczymi, opłata ‚osiowego’.

Zapoznaj się z naszą ofertą rozładunków.

 

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu.